Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś

Marka Hitachi – zaufany producent maszyn budowlanych

12 lutego 2019 Marka Hitachi

Firma Hitachi to japoński koncern technologiczny, który dostarcza swoje produkty do większości krajów na całym świecie. Produkty firmy Hitachi znane są w wielu branżach – w IT, energetyce, kolei, motoryzacji, a także w budownictwie, gdzie produkty firmy są wyjątkowo cenione i chętnie wybierane przez specjalistów. Marka dostarcza maszyny budowlane na największe budowy oraz zaopatruje największe inwestycje. W ofercie znajdują się urządzenia wszelkiego rodzaju, od minikoparek, które mogą być z powodzeniem stosowane także do użytku prywatnego, przez koparki gąsienicowe i kołowe, po gigantyczne, kilkudziesięciotonowe maszyny znajdujące swoje zastosowanie w górnictwie przemysłowym. Firma oferuje także wozidła technologiczne, wszelkiego rodzaju dźwigi oraz ładowarki kołowe.

Minikoparki

MinikoparkiMinikoparki firmy Hitachi są wysokojakościowymi maszynami o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu. Można ich używać zarówno na prywatnych budowach, jak i w większych inwestycjach, do wykopu fundamentów czy też rowów pod światłowody lub instalacje hydrauliczne i elektryczne. Dodatkowo szereg profesjonalnych akcesoriów umożliwia wykorzystanie koparki do innych celów. Przykładowo, dostępne na rynku, profesjonalne świdry glebowe pozwalają na wywiercenie otworów na głębokość poniżej poziomu zamarzania pod zasadzenie drzew. Innym akcesorium może być młot udarowy, służący do rozbijania gleby, skał lub nawierzchni drogowych.

Minikoparki Hitachi cechują się niezwykle wygodnymi kabinami, które doskonale wygłuszają hałas oraz cechują się łatwością w operowaniu. Efektywna hydraulika oraz bardzo krótkie cykle pracy umożliwiają szybkie i sprawne wykonywanie zadanych czynności, bez jednoczesnej utraty jakości. Są bardzo łatwe w transporcie i proste w serwisowaniu. Minikoparki umożliwiają pracę w trudnych miejscach i wąskich przestrzeniach na równi z większymi budowami, dlatego są niezwykle uniwersalnymi urządzeniami.

Dźwigi

Dźwigi oferowane przez firmę Hitachi to majstersztyki technologiczne, umożliwiające bardzo sprawną pracę nawet najbardziej wymagającemu profesjonaliście. Specjalistyczne układy hydrauliczne pozwalają na pracę z wielkogabarytowymi materiałami budowlanymi o bardzo dużej masie. Dźwigi zaprojektowane zostały z myślą o inżynierii lądowej i budownictwie, ale także transporcie materiałów. Praca dźwigu jest niezwykle ekonomiczna dzięki silnikowi Stage IV, ekologicznej wyciągarce oraz systemowi zatrzymania biegu jałowego. Gwarantują one oszczędność paliwa oraz ograniczenie emisji spalin do atmosfery.

Kabiny w dźwigach posiadają system monitorujący, przez co zapewniają bezpieczeństwo w obszarze pracy oraz bardzo dobrą widoczność. Są niezwykle wygodne, dzięki czemu wielogodzinna praca nie jest uciążliwa. Dodatkowo maszyny są wyposażone w urządzenie ograniczające ruch obrotowy. Zwiększenie wydajności gwarantują dwa rodzaje wyciągania linowego dla wciągarek, a praca w ograniczonej przestrzeni jest możliwa dzięki małemu promieniowi obrotu.

Firma Hitachi kładzie duży nacisk na ekologię pracy, co jest bardzo doceniane przez przedsiębiorców na całym świecie.

Jak zrobić daszek nad drzwiami?

Redakcja Tona.pl

Jesteśmy zespołem specjalistów do sprawy budowlanych i przemysłowych. W naszych artykułach znajdziesz wiele informacji na temat budownictwa, aranżacji wnętrz, transportu i technicznych aspektów pracy. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Kiedy zaczyna się sezon grzewczy?
Jak urządzić małe mieszkanie do 30 m2?
Co robić gdy kaloryfer nie grzeje a jest odpowietrzony?

Jesteś zainteresowany reklamą?