Tona

Portal o transporcie, logistyce, przemyśle i budownictwie

Wózki widłowe używane
Budownictwo

Wózki widłowe używane

Stawiając swoje pierwsze kroki w biznesie, zawsze staramy się oszczędzać i dobierać rozwiązania, które nie obciążą mocno naszego kapitału początkowego. Poszukując wózków widłowych, nie mogłeś trafić lepiej. Oferujemy świetne używane wózki widłowe, które świetnie sprawdzą się w Twojej firmie. Nie musisz inwestować w wózki widłowe nowe, których ceny są bardzo wysokie. U nas znajdziesz doskonały sprzęt z drugiej ręki, ale w przystępnej cenie!

Wózek widłowy z gwarancją swej jakości

W firmie FLT doskonale wiemy, jak dużo wątpliwości budzi kupowanie wózków widłowych, jeśli mamy świadomość, że były używane. Właśnie dlatego dokładnie sprawdzamy oferowane Państwu urządzenia. Każdy używany wózek widłowy, który trafia w nasze ręce, przechodzi dokładny przegląd, zanim pojawi się w ofercie sklepu. Dokonujemy niezbędnych prac serwisowych czy napraw pojazdu.

Wybierz wózek widłowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą, która wciąż się zmienia. Zajmujemy się sprzedażą wózków od bardzo dawna, co pozwoliło nam utwierdzić swoją pozycję na rynku. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów i Państwo mogą dziś do tego grona dołączyć. Ofertę naszych wózków znajdziesz tutaj: https://fltgrupa.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-uzywane/. Jeśli wózek widłowy to coś, czego szukasz, to możemy znaleźć model dopasowany do profilu i potrzeb firmy. Oferujemy urządzenia:

  • wózki Diesel;
  • Toyota;
  • Nissan;
  • paleciaki z masztem;
  • wózki paletowe unoszące;
  • wózki oferujące dużą wysokość podnoszenia.

Ponadto znajdziesz u nas wózki systemowe, kompletacyjne czy popularne i w pełni funkcjonalne modele czołowe zasilane gazem LPG.

Gwarancja na zakupione pojazdy

Dokonując zakupu wózka na naszej stronie internetowej, możesz liczyć na gwarancję. Oczywiście gwarancją objęte są tylko niektóre części. Takie elementy maszyny jak koła, opony, widły, chwytaki i inne części zużywające się podczas eksploatacji nie są obejmowane usługą gwarancyjną, ponieważ ich zniszczenie wynika z normalnej pracy i codziennego użytkowania w firmie.

Postaw na zaufanych sprzedawców!

Dzięki naszym produktom wiele firm w Polsce rozwinęło skrzydła. Używany wózek widłowy, po przeglądzie technicznym, konserwacji i niezbędnym naprawom może służyć jeszcze bardzo długo. Jeśli szukasz takiego wózka, a nie chcesz przepłacać, to zachęcamy do kontaktu. Proponujemy przeglądanie naszej strony, gdzie można znaleźć szczegóły dotyczących wózków, które sprzedajemy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania i wątpliwości, chętnie je wyjaśnimy telefonicznie. Postaramy się również odpowiednio doradzić, aby wybrać używany wózek w świetnym stanie, który spełni swoje zadanie w Twojej firmie!