Tona

Portal o transporcie, logistyce, przemyśle i budownictwie

Budownictwo

W trosce o Twój sprzęt

Każdy z nas, kupując wybrany sprzęt wie, że należy liczyć się z jego eksploatacją. Oznacza to, że każde urządzenie prędzej, czy później będzie wymagało sprawdzenia przez odpowiedniego specjalistę. Czasem jest to weryfikacja kontrolna, a czasem trzeba skorzystać z usług serwisu naprawczego. Nie ma w tym nic dziwnego i ciężko doszukiwać się winy producenta. Każdy produkt powstaje w oparciu o najlepsze materiały, co nie zmienia faktu, że czasem może pojawić się jego naturalne zużycie lub po prostu wada fabryczna. Marka Karcher z troski o swoich klientów, oprócz profesjonalnego sprzętu oferuje także możliwość serwisowania. Co zyskujemy korzystając z takich możliwości?

Serwis Karcher Katowice

Główną i najważniejszą zaletą korzystania z profesjonalnego serwisu Karchera, jest doświadczenie pracowników w zakresie naprawy oferowanego sprzętu. Profesjonalny specjalista, który zna się na temacie serwisowania urządzeń marki Karcher sprawi, że Twój sprzęt nie tylko wróci do stanu sprzed usterki, ale dodatkowo odbędzie się to w możliwie najkrótszym czasie. Naprawy przeprowadzane w takim serwisie, wykonywane są przez wykwalifikowanych mechaników, którzy podchodzą do swojej pracy z poszanowaniem wszelkich reguł i zasad panujących w firmie. Dodatkowo, naprawa karcher w Katowicach przebiega w bardzo komfortowych warunkach. Stacje naprawcze są przygotowane dokładnie pod określone grupy produktowe. Oprócz tego zostały wyposażone w odpowiednią ilość części zamiennych, co pozwala na maksymalne skrócenie czasu oczekiwania. Warto wiedzieć, że każde urządzenie, które trafi do serwisu, zostaje poddane testom funkcjonowania, które są zgodne z normą BGV A3. 

Korzyści dla Ciebie

Marka Karcher prowadzi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń Karcher. Firma posiada kilkadziesiąt punktów serwisowych na terenie całej Polski, w tym także serwis Karcher Katowice. Niezależnie, w którym punkcie dokonałeś zakupu, konieczność serwisu możesz zgłosić w wybranym Autoryzowanym Punkcie Serwisowym Karcher. Z serwisu możesz skorzystać w dowolnym momencie, zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak również po jej zakończeniu. W każdym przypadku naprawa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i w oparciu o najlepsze części zamienne tak, abyś mógł cieszyć się ze swojego urządzenia przez długi czas. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *