Tona

Portal o transporcie, logistyce, przemyśle i budownictwie

Przeprowadzka
Dom i wnętrza

Przeprowadzka może być przyjemna

Dla wielu osób przeprowadzka to największa udręka. Pakowanie pudełek, jeżdżenie kilkanaście razy z punktu A do punktu B, po to, aby zabrać wszystkie niezbędne rzeczy, stanie w korkach w centrum stolicy, rozpakowywanie pudełek i tak w kółko, dopóki wszystko nie zostanie przetransportowane. Z naszą firmą przeprowadzki w Warszawie stają się przyjemnością, bo my robimy wszystko za Ciebie! 

Ty decydujesz czym się zajmujemy 

Wiedząc, jak dla wielu z Was przyda się pomoc firmy przeprowadzkowej, postanowiliśmy stworzyć 3 pakiety usług dzięki, którym będziecie mogli wybrać to, czego potrzebujecie. W naszej ofercie mamy: 

  • Pakiet ekonomiczny, który gwarantuje przystępną cenę, załadunek oraz rozładunek towaru i jego transport.
  • Pakiet standardowy to najczęściej wybierane rozwiązanie przez naszych Klientów. Obejmuje on zabezpieczenie towarów naszymi materiałami, załadunek oraz rozładunek, transport i ubezpieczenie przeprowadzkowe. 
  • Pakiet komfortowy, to kompleksowa usługa, które obejmuje pakowanie, demontaż oraz montaż mebli i towarów, zabezpieczanie przedmiotów firmowymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe. 

Przeprowadzki w Warszawie realizowane dla osób prywatnych z naszą firmą to sama przyjemność, dlatego, że to Ty mówisz nam, co będzie leżeć w zakresie naszych obowiązków i wybierasz najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet. Gwarantujemy, że nasza firma przeprowadzkowawykona swoje zadania na najwyższym poziomie.

firma przeprowadzkowa

Pomagamy też firmom


 Jako firma przeprowadzkowa znamy potrzeby innych przedsiębiorstw, dlatego pomagamy też biurom i firmom realizować przeprowadzki w Warszawie. Z nami przeprowadzka nigdy nie była tak prosta. Nasz zespół specjalistów, zadba o to, aby wszystko odbyło się bezpiecznie i przede wszystkim na czas. Nasze samochody wyposażone są w pasy transportowe, które pozwalają na stabilne umocowanie ładunku wewnątrz auta, dzięki czemu nie przesuwają się one podczas transportu. Koce ochronne, folia bąbelkowa oraz inne zabezpieczenia to nasze drugie imię. Stosujemy te wszystkie produkty po to, aby w czasie przeprowadzki powierzone nam rzeczy, dotarły do waszych nowych firm na terenie Warszawy w idealnym i nienaruszonym stanie.

Ceny dopasowane do Twoich możliwości 

Jesteśmy firmą przeprowadzkową, dla której liczy się transparentność i zaufanie Klientów, dlatego na naszej stronie znajdziecie szczegółowy cennik, który pozwoli obliczyć, ile wyniosą koszty przeprowadzki w Warszawie i jej okolicach. Nasza oferta dopasowana jest do Twoich potrzeb oraz do Twojej kieszeni. Nie chcemy wprowadzać niepotrzebnych kosztów, dlatego też to Ty wybierasz, jakie usługi są Ci potrzebne. 

Dla Mrówki Bagażówki ważny jest Klient oraz pomoc w czasie przeprowadzki w Warszawie. Nasza znakomicie wyszkolona i doświadczona kadra pracownicza szybko i skutecznie realizuje przeprowadzki w Warszawie i okolicach. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej: https://mrowkabagazowka.pl/