Tona

Portal o transporcie, logistyce, przemyśle i budownictwie

buty do pracy
Budownictwo

Ochronne i stylowe buty do pracy – czy to możliwe?

Buty do pracy BHP kojarzą się chyba wszystkim dość jednoznacznie. Myśląc o obuwiu BHP wiele osób ma przed oczami niewygodne chodaki, które są co prawda mocne, ale nie mają wyglądu, a komfort ich noszenia również pozostawia sobie wiele do życzenia. Tego rodzaju obuwie często zupełnie nie pasuje do firmowych strojów, które w pracy nosi cała ekipa pracowników, a poza tym nie budzą entuzjazmu ani wśród członków załogi, ani wśród kierownictwa Czy w XXI wieku na rynku można znaleźć stylowe buty robocze? Okazuje się, że tak, a odpowiedzią jest marka VM footwear.

Casualowo-sportowy wygląd zgodnie z BHP

Obuwie dla pracowników proponowane przez markę VM footwear jest zupełnie wyjątkowe i znacząco wyróżnia się na rynku tego rodzaju produktów. Uwagę zwraca już sam design butów. Wiele modeli oferowanych przez markę ma bardzo casualowo-sportowy wygląd, który wcale nie sugeruje, iż mamy do czynienia z obuwiem roboczym BHP. Niektóre modele butów do złudzenia przypominają miejskie obuwie sportowe, a inne – bardziej modele trekkingowe. Zgrana i dobrze dobrana kolorystyka sprawia, że produkty VM footwear zasługują na uwagę tych wszystkich, którzy mają już dosyć tradycyjnych modeli butów roboczych dla kadry pracowniczej.

Ochrona BHP zapewniona

Buty VM footwear to jednak nie tylko dobry styl i ciekawy wygląd. Obuwie spełnia standardy związane z BHP, dlatego może być stosowane tam, gdzie z występuje niebezpieczeństwo urazu. Marka proponuje specjalne obuwie dedykowane dla m.in. kierowców czy dekarzy. Buty robocze VM footwear z uwagi na szczegółowe właściwości poszczególnych modeli mogą z powodzeniem być stosowane w wielkopowierzchniowych magazynach, warsztatach samochodowych i w innych miejscach, gdzie ochrona stóp, bezpieczeństwo pracownika oraz komfort mają naprawdę duże znaczenie.

Buty robocze VM footwear w praktyce

Modele oferowane przez markę VM footwear posiadają różnego rodzaju wzmocnieni i udogodnienia jak np. wzmocniona cholewka buta, metalowy nosek czy też ergonomiczna, antypoślizgowa podeszwa o właściwościach antystatycznych i olejoodpornych. Dzięki tym dodatkom pracownicy będą czuć się dodatkowo chronieni, a dzięki designerskim modelom samo obuwie robocze nie będzie kolidować z nowoczesnym strojem. Modele, jakie proponuje marka są bardzo różnorodne – można znaleźć zarówno wysokie kalosze do pracy, skórzane trzewiki, obuwie dekarskie jak i buty bardziej sportowe. VM footwear proponuje też ciekawe rozwiązania na lato – m.in. sandały skórzane oraz trzewiki z podeszwą odporną na wysokie temperatury.