Strona główna
Przemysł
Tutaj jesteś

Gdzie zlokalizować magazyn pod Poznaniem?

5 maja 2021 magazyn

Poznański rynek magazynowy, ze względu na doskonałe położenie i skomunikowanie miasta, należy do jednego z najszybciej rozwijających się w naszym kraju. W obrębie miasta i jego bezpośrednim sąsiedztwie powstaje wiele nowych parków magazynowych. Szczególną popularnością cieszą się lokalizacje południowe, położone tuż przy autostradzie A2.  Wynajęcie magazynu w Gądkach, na skrzyżowaniu autostrady A2 i drogi ekspresowej S11, to doskonała szansa na zyskanie dogodnej lokalizacji do rozwoju biznesu w skali całej Polski

Dlaczego właśnie to miejsce?

Zlokalizowanie siedziby lub filii firmy – magazynu, zakładu produkcyjnego czy centrum dystrybucji w bezpośredniej bliskości jednej z najważniejszych polskich autostrad to szansa na dynamiczny rozwój i zmniejszenie kosztów operacyjnych prowadzonej działalności. Łatwy dojazd z kierunku zachodniego i wschodniego, a dzięki drodze ekspresowej S11, także z kierunku południowego sprawia, że magazyny w Gądkach cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych inwestorów. To doskonała lokalizacja dla wszystkich firm zajmujących się działalnością handlową, firm kurierskich i wielu innych podmiotów z branży logistycznej. Magazyn w Gądkach (np. https://warehousemarket.pl/magazyny-gadki) może być również dobrym rozwiązaniem dla firm produkcyjnych, znacząco ułatwiając dalszą dystrybucją towarów, nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Wybór nowego magazynu

Choć liczba nowych magazynów w Gądkach stale się zwiększa, to jednak spore zainteresowanie właśnie tą lokalizacją sprawia, że dostępność wolnych powierzchni pod wynajem jest ograniczona. Jeśli zatem Twoja firma chce wynająć nowy magazyn w Gądkach, warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej firmy doradczej, która pomoże w znalezieniu odpowiedniej powierzchni magazynowej i zawarciu korzystnej umowy najmu. W przypadku większych podmiotów, które potrzebują magazynu ściśle dostosowanego do własnych potrzeb, takie firmy doradcze mogą pomóc w zawarciu umowy na wczesnym etapie projektowania lub budowy zupełnie nowego obiektu, tym samym pozwalając zarezerwować niezbędną powierzchnię magazynową w momencie, gdy fizycznie jeszcze ona nie istnieje.

Poznań jest doskonale skomunikowany zarówno ze wschodnią jak i zachodnią częścią kraju a dzięki kolejnym inwestycjom w infrastrukturę drogową, również z południem, a w niedalekiej przyszłości także z północą naszego kraju. Wynajęcie magazynu w Gądkach to więc doskonała opcja dla wielu przedsiębiorstw poszukujących dobrej lokalizacji na centrum dystrybucyjne obsługujące centrum naszego kraju, ale jednocześnie świetnie skomunikowane z zagranicą.

Redakcja Tona.pl

Jesteśmy zespołem specjalistów do sprawy budowlanych i przemysłowych. W naszych artykułach znajdziesz wiele informacji na temat budownictwa, aranżacji wnętrz, transportu i technicznych aspektów pracy. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

dlaczego warto wybrać rusztowania Faraone
Zalety zastosowania rusztowań Faraone w budownictwie
Przemysł wydobywczy - jakie surowce się w nim znajdują?

Jesteś zainteresowany reklamą?